تبلیغات
تازه ها - برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی در 300 شهر و روستای شهرستان
(زندگی زیباست) بالاترین الویت هایتان را تعیین و سپس با تمام قوا روی آنها تمرکز کنید و زندگی زیباست.

برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی در 300 شهر و روستای شهرستان

سه شنبه 27 فروردین 1392 02:28 ب.ظ

نویسنده : آیدین جان

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان رشت گفت: انتخابات شوراهای اسلامی در 300 شهر و روستای شهرستان رشت برگزار می‌شود.

ولی‌الله عظمتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - منطقه گیلان، گفت: با حضور 23 نفر از معتمدین شهرستان رشت در راستای برگزاری چهارمین دوره انتخابات شورای شهر و روستای این شهرستان، 8 نفر به عنوان اعضای اصلی هیئت نظارت و اجرایی و 5 نفر به عنوان علی‌البدل انتخاب شدند.

وی اذعان کرد: با رای حاضرین در این جلسه اعضای ستاد انتخابات مشخص شدند و امیدواریم که شاهد انتخاباتی سالم و سازنده باشیم.

وی با بیان اینکه انتخابات این دوره به دلیل برگزاری همزمان دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی از حساسیت‌ ویژه‌ای برخوردار است، گفت: انتخابات شوراهای اسلامی در 300 شهر و روستای شهرستان رشت برگزار می‌شود.

عظمتی تصریح کرد: هیئت نظارت و هیئت‌های اجرایی نقش بسزایی در ایجاد یک رقابت و انتخابات سالم و به دور از حاشیه دارند و همچنین این هیئت‌ها تمام روند برگزاری انتخابات مانند تعیین تعداد شعبه‌های اخذ رای، محل استقرار شعب و ... را نیز به عهده دارند.

               

به گزارش ایسنا، براساس آرای معتمدین شهرستان رشت، اشکوری به عنوان رئیس هیات نظارت بر انتخابات شهرستان رشت و محمدحسن حاتمی، فرخ کامرانی، ولی عادلی، رسول شمشادی، رضا ثقتی، دکتر احمد قیامی و رحمان کاشفی نیز به عنوان روسای هیئت اجرایی انتخابات چهارمین دوره از انتخابات شورای اسلامی شهرستان رشت معرفی شدند و همچنین 5 نفر نیز به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

منبع: http://gilan.isna.ir
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -