تبلیغات
تازه ها - اركستر سمفونی گیلان برای نخستین بار برنامه اجرا می كند
(زندگی زیباست) بالاترین الویت هایتان را تعیین و سپس با تمام قوا روی آنها تمرکز کنید و زندگی زیباست.

اركستر سمفونی گیلان برای نخستین بار برنامه اجرا می كند

شنبه 28 بهمن 1391 04:31 ب.ظ

نویسنده : آیدین جان

reza saghati' رضا ثقتی' روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : برنامه اركستر سمفونی یاد شده در چهارم اسفندماه امسال در مراسم اختتامیه سی و یكمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در گیلان اجرا می شود .

وی اظهار كرد : این مراسم با حضور شمقدری ، رئیس سازمان سینمایی كشور ، عباسیان ، دبیر سی و یكمین جشنواره بین المللی فیلم فجر ؛ حقیقی ، مدیر امور استانهای این جشنواره و جمعی از اصحاب سینمای كشور از جمله انسیه شاه حسینی كارگردان فیلم ' زیباتر از زندگی ' و... برگزار می شود .

وی ، ضمن استقبال كم نظیر مخاطبان از جشنواره یاد شده در استان بیان كرد: بیش از هفت هزار نفر از فیلمهای جشنواره فیلم فجر در گیلان بازدید كردند .

ثقتی ادامه داد : فیلم ' هیس دخترها فریاد نمی زنند ' ساخته پوران درخشنده ، همانند پایتخت در رشت نیز بهترین فیلم این دوره از جشنواره از نگاه تماشاگران شناخته شد .

وی با اشاره به سانسهای فوق العاده متعدد فیلم ' هیس دخترها فریاد نمی زنند ' در رشت ، اضافه كرد : همچنین این فیلم با آمار سه هزار و یكصد بازدید كننده ، ركورد دار تعداد بازدید كنندگان جشنواره در رشت بوده است .

وی با بیان اینكه گردش مالی فیلم های این جشنواره در رشت بالغ بر 120میلیون ریال بوده است ، یادآور شد : به تعداد مخاطبان دارای بلیت ، مخاطب میهمان نیز از فیلمهای جشنواره بین المللی فیلم فجر در گیلان دیدن كردند .

ثقتی تاكید كرد : مراسم اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم فجر در گیلان روز جمعه چهارم اسفندماه سال جاری در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الأنبیاء (ص) رشت برگزار می شود.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 1 اسفند 1391 04:34 ب.ظ