تبلیغات
تازه ها - همه اتفاقات و حاشیه های روز پایانی جشنواره فجر
(زندگی زیباست) بالاترین الویت هایتان را تعیین و سپس با تمام قوا روی آنها تمرکز کنید و زندگی زیباست.

همه اتفاقات و حاشیه های روز پایانی جشنواره فجر

چهارشنبه 25 بهمن 1391 12:11 ب.ظ

نویسنده : آیدین جان

طناز طباطبایی بازیگر نقش اول فیلم سینمایی «هیس دخترها فریاد نمی زنند» به دلیل ازدحام جمعیت در سالن اصلی برج میلاد، ایستاده فیلم را تماشا کرد.

..................................

به گزارش ستاد خبری سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، دهمین و آخرین روز از نمایش فیلم های جشنواره فیلم فجر در حالی به کار خود پایان داد که فیلم سینمایی «ترنج» به کارگردانی مجتبی راعی آغازکننده جشنواره روز آخر بود.

فیلم دوم «9:20 دقیقه در بوشهر» به کارگردانی «محمد امین همدانی» بود که کارگردان این انیمیشن در نشست پرسش و پاسخ فیلمش گفت: سینمای اینیمشن در میان مردم هیچ جایگاهی ندارد.

«زیباتر از زندگی» سومین فیلم روز آخر جشنواره بود که پس از خروج تماشاگران از سالن، دقایقی بعد و در حالی که حدود یک ساعت به اکران فیلم «هیس دخترها فریاد نمی زنند» باقی مانده بود، جمعیت حاضر در مرکز همایش های برج میلاد وارد سالن شدند و سالن اصلی و بالکن پر شد. زمان اکران فیلم هم به قدری تماشاگران زیاد بودند که راهروها و حتی روی سن هم مملو از جمعیت شد.

پوران درخشنده، مریلا زارعی، هایده صفی یاری و طناز طباطبایی ازجمله بازیگران و عوامل فیلم «هیس دخترها فریاد نمی زنند» بودند که به تماشای این فیلم به همراه سایر مخاطبان نشستند؛ گرچه طناز طباطبایی ایستاده  فیلم را تماشا کرد.

پوران درخشنده کارگردان این فیلم در نشست پرسش و پاسخ از تمرکز رسانه ها روی سالن اهالی رسانه و عدم توجه به سینماهای مردمی انتقاد کرد و از اصحاب رسانه خواست تا در سایر سالن های سطح شهر به همراه مردم به تماشای فیلم ها بنشینند. پس از پایان نشست پرسش و پاسخ فیلم، اسامی نامزد های جشنواره فیلم فجر نیز اعلام شد. آخرین خبر روز گذشته هم عدم حضور دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور کشور در آیین پایانی سی و یکمین جشنواره فیلم فجر بود.

منبع : سایت جشنواره فیلم فجر : www.fajrfilmfestival.ir
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -