تبلیغات
تازه ها - ستارگان سابق میلان مقابل پرسپولیس
(زندگی زیباست) بالاترین الویت هایتان را تعیین و سپس با تمام قوا روی آنها تمرکز کنید و زندگی زیباست.

ستارگان سابق میلان مقابل پرسپولیس

دوشنبه 23 بهمن 1391 10:34 ق.ظ

نویسنده : آیدین جان
 
محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در سفرش به ایتالیا و پس از اینکه باشگاه میلان به صورت کامل به او معرفی شد تصمیم گرفت تا پای ستاره‌های ایتالیایی را به ایران باز کند.

به گزارش فارس، وی ابتدا فرانکو باره‌سی را برای دربی گذشته به ایران آورد و با او در خصوص مسائل مختلف و فوتبال ایران به گفت‌وگو پرداخت اما باشگاه میلان با ستاره‌های سابق خود تیمی را تشکیل داده که در جهت کارهای خیریه و عام‌المنفعه به سراسر دنیا سفر می‌کند.

این تیم به تازگی با دعوت مسئولان کشور اندونزی در جاکاراتا به دیدار ستارگان اندونزی رفت و موفق شد 4 بر 2 در ورزشگاهی مملو از هواداران میزبان خود را شکست دهد.

با توجه به رایزنی های رویانیان به احتمال فراوان ستارگان میلان برای بازی با پرسپولیس در سال 1392 به تهران می آید تا در ورزشگاه آزادی به میدان بروند.
بازیکنان پیشکسوت میلان شامل کافو - پاپن- ماسارو- دیدا- فاوالی- باره‌سی- ژورژ وه‌آ- مالدینی- تاسوتی- آلبرتینی- روسی- ساویچویچ- شوچنکو- ادو- سرجینیو- زامبروتا و بوبان هستند.

البته بازیکنانی مانند گولیت، دونادونی، فان‌باستن، آنچلوتی در این تیم حضور دارند اما به دلیل فشار کاری و مشکلاتی که داشتند به اندونزی سفر نکردند.

منبع : امیر فضلی
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 25 بهمن 1391 12:32 ب.ظ