تبلیغات
تازه ها - سورپرایز شریفی نیا برای «رسوایی» +عکس
(زندگی زیباست) بالاترین الویت هایتان را تعیین و سپس با تمام قوا روی آنها تمرکز کنید و زندگی زیباست.

سورپرایز شریفی نیا برای «رسوایی» +عکس

دوشنبه 23 بهمن 1391 10:33 ق.ظ

نویسنده : آیدین جان

سورپرایز شریفی نیا برای «رسوایی» +عکس

18بهمن سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، روز مسعود ده نمکی بود. «رسوایی» آخرین ساخته سینمایی او در برج میلاد برای اهالی رسانه، منتقدان و سینماگران نمایش داده شد اما در این میان، بازی اکبر عبدی در نقش روحانی عارف مسلک و با ایمانی به نام «حاج یوسف» محل مناقشه شد، عده ای بازی عبدی را پسندیدند و عده ای روی ترش کردند و خوششان نیامد.

سورپرایز شریفی نیا برای «رسوایی» +عکس

بخش عمده ای از نشست پرسش و پاسخ این فیلم هم به همین ماجرا اختصاص پیدا کرد.ده نمکی، کارگردان و نویسنده فیلم «رسوایی»، توضیح داد که ابتدا قرار بوده این نقش را شریفی نیا بازی کند که بنا به دلایلی این اتفاق نیفتاد. بعد از آن چند بازیگر دیگر هم تست گریم دادند که ده نمکی درباره آنها گفت:

«حدود 10 بازیگر برای بازی در نقش روحانی تست گریم و تست دوربین شدند که با انتخاب اکبر عبدی برای نین نقش پیش تولید ما سریع تر انجام شد. آقای حسام نواب صفوی، محمد صادقی و علی دهکردی بازیگرانی بودند که برای این نقش تست دادند و هر کدام بنا به دلایلی نشد که در خدمتشان باشیم.

تقریبا همه آنها خودشان گفتند که فکر می کنند مناسب این نقش نیستند و مثلا نگاهشان با تعریفی که از این شخصیت شده همخوانی ندارد. تا اینکه آقای شریفی نیا با ایده خوبشان من را سورپرایز کردند. ایشان از آقای اسکندری خواسته بودند تست گریم را روی آقای عبدی اجرا کنند و بعد عکس تست گریم را به من نشان دادند و ما به این نتیجه رسیدیم که اگر آقای عبدی از فضای این سال های اخیر دور شوند و به تجربیاتی مثل فیلم «مادر» برگردند می توانند به خوبی از پس این نقش متفاوت بربیایند.»

برای اولین بار از عکس های تست گریم همه رقبای عبدی برای نقش «حاج یوسف» پرده بر داشته شد.


منبع:تماشا
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 23 بهمن 1391 11:41 ق.ظ