تبلیغات
تازه ها - "رسوایی" فقط به گیلان می‌آید
(زندگی زیباست) بالاترین الویت هایتان را تعیین و سپس با تمام قوا روی آنها تمرکز کنید و زندگی زیباست.

"رسوایی" فقط به گیلان می‌آید

دوشنبه 23 بهمن 1391 11:24 ق.ظ

نویسنده : آیدین جان

مدیر اجرایی همزمانی سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در استان گیلان خبر داد: فیلم سینمایی "رسوایی" علاوه بر پایتخت، تنها در رشت اکران می‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - منطقه گیلان، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، رضا ثقتی با بیان این مطلب افزود: با توجه به درخواست‌های مکرر تماشاگران و پیگیری‌های مستمر دست اندرکاران برگزاری همزمانی سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در گیلان، فیلم سینمایی "رسوایی" ساخته مسعود ده‌نمکی، علاوه بر پایتخت فقط در این استان اکران می‌شود.

وی با بیان اینکه هنرمندانی چون اکبر عبدی، الناز شاکردوست و محمدرضا شریفی‌نیا در این فیلم بازی کرده‌اند، ادامه داد: "رسوایی" که موضوعی اجتماعی دارد، در 6 سانس مختلف روز چهارشنبه 25 بهمن ماه جاری در دو سالن سینما سپیدرود رشت اکران می‌شود که آخرین سانس آن مربوط به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه است.

                ادامه در ادامه مطلب

ثقتی تصریح کرد: سالن شماره یک سینما سپیدرود در ساعت‌های 15:30، 18 و 20 و سالن شماره دو این سینما در ساعت‌های 15:30، 19 و 21 این فیلم را به نمایش می‌گذارند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت با بیان اینکه اکران فیلم‌های جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در گیلان مورد استقبال فراوان هنردوستان واقع شده است، اظهار کرد: تاکنون 21 فیلم 42 بار در استان اکران شده است.

وی همچنین گفت: به دلیل استقبال گسترده تماشاگران، یک سانس فوق‌العاده به فیلم سینمایی "هیس، دخترها فریاد نمی‌زنند" ساخته پوران درخشنده اختصاص یافت.

ثقتی تصریح کرد: این فیلم به جای فیلم "برلین منفی 7" سانس ساعت 19 در سالن شماره 2 سینما سپیدرود اکران می‌شود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت خاطرنشان کرد: فیلم‌های دو بخش سودای سیمرغ و فیلم اولی‌های سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در سانس‌های مختلف بعد از ظهر روزهای 14 لغایت 24 بهمن ماه جاری در دو سالن سینما سپیدرود رشت در حال اکران هستند.

 

منبع : سایت خبر رسانی ایسنا
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 23 بهمن 1391 11:30 ق.ظ