تبلیغات
تازه ها - وضعیت اکران جشنواره فیلم فجر در رشت بعد از رسیدن موافقت پخش از تهران ، برنامه اکران فیلمها را اعلام می کنیم
(زندگی زیباست) بالاترین الویت هایتان را تعیین و سپس با تمام قوا روی آنها تمرکز کنید و زندگی زیباست.

وضعیت اکران جشنواره فیلم فجر در رشت بعد از رسیدن موافقت پخش از تهران ، برنامه اکران فیلمها را اعلام می کنیم

پنجشنبه 5 بهمن 1391 01:17 ب.ظ

نویسنده : آیدین جان

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی شهرستان فومن به نقل از۸ دی رضا ثقتی رئیس اداره ارشاد اسلامی شهرستان رشت در مورد وضعیت اکران فیلم های جشنواره فجر توضیح داد: ۳۴ فیلم به بخش مسابقه ای جشنواره فیلم فجر راه یافته وقرار است این ۳۴ فیلم در رشت به نمایش درآید و برای اکران فیلمها باید موافقت پخش در شهرستانها از تهیه کنندگان گرفته شود که تا کنون موافقت ۲۷ فیلم گرفته شده است وما منتظر رسیدن  فیلم های باقی مانده هستیم تا بتوانیم برنامه اکران فیلم ها را تدوین کنیم .

وی در پاسخ به خبرنگار ۸ دی مبنی اینکه این اعلام موافقت ها  چه زمانی به تدوین برنامه اکران می انجامد گفت: بلافاصله بعد از رسیدن موافقت پخش از تهران ، برنامه اکران فیلمها را اعلام می کنیم.

ثقتی پیرامون خرید بلیط فیلم های جشنواره ادامه داد: هنوز برای فروش بلیط تصمیمی قطعی نگرفته ایم و فعلا بنا بر فروش بلیط از طریق گیشه است.

وی در مورد مکان اکران فیلم ها ، به اکران در دو سالن سینما  سپیدرود اشاره کرد و افزود : ما در هر روز تعداد سه فیلم را در ۶  نوبت به نمایش در می آوریم.

ثقتی در پاسخ به این سوال که اگر استقبال مردم از فیلمی بیشتر از ظرفیت بود چه برنامه ای دارید گفت: ما برای برخی از فیلم ها که ساخته کارگردانان مطرحی هستند یا موضوعات خوبی دارند و یا مردم منتظر اکران آنها هستند سانسهای ویژه ای درساعات پایانی روز در نظر گرفته ایم که این مشکل را پوشش بدهند.

در پایان رئیس اداره ارشاد اسلامی شهرستان رشت با اعلام شروع اکران ها از ۱۲ اسفند اضافه کرد : موسسه رسانه های تصویری ۱۳ هزار پک حاوی فیلم های روز را به سراسر کشور فرستادنه است که ما این پک ها را در زمان معینی در طول اکران ها توزیع خواهیم کرد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -