تبلیغات
تازه ها - امین زندگانی:زندگی در شرایط محمدرضا گلزار ترسناك است
(زندگی زیباست) بالاترین الویت هایتان را تعیین و سپس با تمام قوا روی آنها تمرکز کنید و زندگی زیباست.

امین زندگانی:زندگی در شرایط محمدرضا گلزار ترسناك است

چهارشنبه 20 دی 1391 10:49 ق.ظ

نویسنده : آیدین جان

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران، بخش مهمان این هفته برنامه سینمایی "هفت" با حضور امین زندگانی بازیگر فیلم سینمایی "اختاپوس" مزین شد.
امین زندگانی در ابتدای برنامه در خصوص فیلم سینمایی اختاپوس گفت: این فیلم در جشنواره سال گذشته كودك و نوجوان فیلم برگزیده انتخاب شد.
وی در خصوص قبول خود برای ایفای نقش در این اثر عنوان كرد: بعد از مطالعه فیلمنامه، احساس كردم هنر بازیگری در این اثر دیده می شود و چون در بیشتر فیلم ها نقش مثبت دارم با پیشنهاد خود نقش عجوزه را انتخاب كردم و خوشبختانه بدلیل پرداخت بالای آن نقش را به خوبی ایفا كردم.
زندگانی ادامه داد: متفاوت بودن و پرهیز از تكرار، از دغدغه های بازیگری ام است و برای همین ایفای این نقش را پذیرفتم.
وی تصریح كرد: اختاپوس این امكان را برای من ایجاد كرد تا وارد مرحله دیگری از بازیگری شوم ولی هر چه كه در بازیگری دارم از كار در صحنه تئاتر است.
زندگانی در خصوص تئاتر افزود: تئاتر پرورش گاه خوبی برای بازیگر است با نگاه به اساتید عرصه بازیگری متوجه می‌شویم كه همه آنها از این پشتوانه برخوردار بودند اما در حال حاضر ورودی بازیگر از صحنه تئاتر و تلویزیون به سینما محدود شده و این جای تاسف دارد.
وی در خصوص شهرت عنوان كرد:
                                     ادامه را در ادامه مطلب ببینید.
وی در خصوص شهرت عنوان كرد: شهرت ترسناك است زندگی در شهرت راحت نیست و هنگامی كه بحث در خصوص دستمزد محمدرضا گلزار پیش آمد من این مسئله كه زندگی در شرایط گلزار تا چه میزان جذاب و هزینه خواهد داشت را مطرح كردم كه كسی پاسخگو نبود و تفكری ایجاد كرد كه دستمزد بالای افراد مشهور، دریافت مادی آنها برای زندگی نكردنشان است.
زندگانی در خصوص باندبازی در حوزه بازیگری اظهار داشت: سلایق یا عدم سلیقه مانع از پیشرفت بازیگران می شود و به طور كلی افراد سینما به مانند جمعی شده اند كه اسلحه هایمان را در مقابل یكدیگر گرفته ایم.
زندگانی در این خصوص ادامه داد: ما شرایط نفس كشیدن را بسته ایم،‌ تولیدات سینمایی بالا نرفته و با مشكل اكران روبرو شده ایم و مسئولان به جای حمایت از محصول سینمایی آن محصول را می‌كوبند.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -