تبلیغات
تازه ها - فیلم سینمایی وارث در رشت رونمایی می شود
(زندگی زیباست) بالاترین الویت هایتان را تعیین و سپس با تمام قوا روی آنها تمرکز کنید و زندگی زیباست.

فیلم سینمایی وارث در رشت رونمایی می شود

یکشنبه 12 آبان 1392 01:58 ب.ظ

نویسنده : آیدین جان

رشت – خبرگزاری مهر: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رشت گفت: فیلم بلند " وارث " به کارگردانی احمد عبداللیان بلوچی طی مراسمی در مجتمع خاتم الانبیا (ص) رشت رونمایی می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی ظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران افزود:  در این مراسم که ساعت هفت عصر یکشنبه در سالن وارش این مجتمع برگزار خواهد شد، فیلم داستانی وارث با حضور شهردار رشت، کارگردان و جمعی از بازیگران و عوامل این فیلم برای نخستین بار به نمایش در خواهد آمد.

وی اظهارداشت: این فیلم که با هدف ترویج فرهنگ نماز در بین جوانان و نوجوانان ساخته شده است، داستان پسری را روایت می‌ کند که پس از فوت پدر به دنبال فروش خانه و تغییراتی در زندگی شخصی خود است، اما مادرش شرط استفاده از ارث پدر را خواندن نماز قضای وی در آن خانه می داند.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی رشت گفت: فیلم وارث به تهیه کنندگی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت، نویسندگی مهیار یاری و کارگردانی احمد عبداللهیان بلوچی با بازیگری هنرمندان مطرح گیلان کارگردانی و برای پخش در یکی از شبکه های سراسری سیما و حضور در جشنواره های داخلی آماده شده است.

وی یادآورشد: ترویج فرهنگ اصیل اسلامی و انسانی با استفاده از ابزار هنر و به کارگیری ایده های روشن و کاربردی در زمینه های مختلف فرهنگی و هنری از اهداف ساخت این فیلم توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت است که این می تواند نوید دهنده روزهای خوبی برای هنرمندان و اهالی فرهنگ، همچنین کشف و رشد استعدادهای جوان در این عرصه باشد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 12 آبان 1392 02:03 ب.ظ