تبلیغات
تازه ها - همایش بیماران تالاسمی در لاهیجان
(زندگی زیباست) بالاترین الویت هایتان را تعیین و سپس با تمام قوا روی آنها تمرکز کنید و زندگی زیباست.

همایش بیماران تالاسمی در لاهیجان

پنجشنبه 9 خرداد 1392 11:35 ق.ظ

نویسنده : آیدین جان

بمناسبت روز جهانی تالاسمی ، مراسمی توسط انجمن حمایت از بیماران تالاسمی در محل سالن اجتماعات شهرداری لاهیجان با حضور سید رضی فلاح چای رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر لاهیجان و جمعی از مسئولان ، بیماران تالاسمی و خانواده هایشان برگزار شد. همچنین حجت الإسلام والمسلمین صرفی پور امام جمعه شهرستان لاهیجان نیز در این مراسم حضور داشت.

 ابتدا رئیس هیئت مدیره انجمن تالاسمی لاهیجان آقای مهرداد صحن سرایی به ایراد سخنانی درخصوص بیماری تالاسمی  و مشکلات آن از قبیل بیمه ، دارو ، گران بودن هزینه درمان پرداخت.

ادامه را در ادامه مطلب ببینید + عکس

وی با قدردانی از حمایتهای شورای اسلامی شهر و شهرداری لاهیجان افزود : انجمن تلاسمی لاهیجان  به دلیل مشکلات شدید مالی قادر به ادامه کار نیست . وی عاجزانه از مردم شریف شهرستان لاهیجان و همچنین خیرین شهر که در گذشته یاری گر انجمن حمایت از بیماران تالاسمی بودند ، خواست مجدداً به کمک این انجمن بشتابند .

و بعد از آن نیز سجاد فلاح حقگو موسیقی زنده را بر عهده داشت و گروه باران به سرپرستی نوید لاهیجی هم موسیقی زنده اجرا کردند.

در این مراسم از مهرداد صحن سرایی به پاس خدمات 7 ساله اش برای انجمن تالاسمی لاهیجان تقدیر شد و نیز از شهردار لاهیجان و جمعی از اعضای شورای شهر و پزشکان و پرسنل یاری رسان به بیماران تالاسمی لاهیجان و جمعی از خیرین تشکر و تقدیر شد.

 

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 9 خرداد 1392 11:51 ق.ظ